Robert Theodore Jeffers


Robert Theodore Jeffers
  • US Marine Corps "Marine Raiders" 1st Lieutnat
  • Silver Star

Attributes:

AGILITY D6, SMARTS D8, STRENGHT D6, SPIRIT D6, VIGOR D6

Skills:

Shooting D8, Fighting D6, Throwing D6, Knowledge: Tactics D8, Guts D6, Persuasion D6, Swim D4, French D4

  • Hindrances: Doubting Thomas, All Thumbs, Quirk (Grandfather's sabre)
  • Edges: Rank, Command, Courage under fire, Sepmer Fi

Charisma 0, Pace 6, Parry 5, Touhgness 5(6), Sanity 7

Rank Novice, EXP: 17

Podporucznik dowodzący plutonem. Człowiek, który się kulom nie kłania. Znany z przywiązania do szabli po dziadku. Pechowiec zaplątany w grubszą aferę z CIA, która stara się utrudnić mu życie jak to tylko możliwe.

Starszy szeregowy Bob Wright leżał przygnieciony ostrzałem. Przeklęta zasadzka. Nagle kątem oka dostrzegł, że ten popapraniec "Custer" spaceruje sobie jak gdyby nic nadzwyczajnego się nie działo, machając tą błazeńską, kawaleryjską szablą. "Wymordują nas tutaj" - wrzeszczał podporucznik - "idźmy dalej i sami mordujmy!". Oficer zdawał się nie zauważyć nawet tego, że jakaś seria z kałacha właśnie oderwała mu manierkę! O dziwo, żołnierze zaczęli wstawać! Tych niezdecydowanych, kopniakami poganiał sierżant "Butcher". "Tu zostają tylko martwi i umierający, reszta za mną!" krzyknął "Custer" biegnąc w stronę dzungli. Wright zaklął pod nosem, i popędził za swoim dowódcą.

Robert to potomek starej, szanowanej rodziny z wojskowymi tradycjami, sięgającymi jeszcze wojny z Meksykiem. Absolwent akademii Marynarki Wojennej w Annapolis. Inteligentny, oczytany, z nienagannymi manierami, w Wietnamie na ochotnika. Nie rozstaje się z szablą swojego pradziadka, Roberta Theodora Jeffersa I , nie wiadomo dlaczego nazywanego "El Loco". Wszyscy zgodnie podkreślają, że "Custer" jest godnym następcą swego słynnego pradziada. Obecnie Jeffers stara się opanować trudną sztukę walki samurajskim mieczem. Ostatnio niestety nasz bohater coraz częściej popada w paranoiczny nastrój, i wszędzie widzi spiski wywiadu skoncentrowane wokół jego osoby.

Postać naszego drogiego podporucznika najlepiej przedstawiają pisane przez niego listy.

Frank "Butcher" Neumann


sgt. Frank "Butcher" Neumann

Sierżant marines, tacy ludzie to sól każdej armii. Obecnie odbywa drugą zmianę w Wietnamie. Weteran walk na Pacyfiku i w Korei. Nie wyrusza do dżungli bez zdobycznego kałacha. Posiada rozliczne znajomości, jednak ze względu na obsesyjne przywiązanie do kodeksu wojskowego, niezbyt lubiany przez podwładnych. Wielokrotnie awansowany za męstwo na polu walki i równie często degradowany, głównie za niesubordynację.

Attributes:

Agility d6, Smarts d6, Strength d6, Spirit d8, Vigor d8

Edges:

Combat Reflex, Grizzled, Rank (NCO), Semper Fi

Hindrances:

Hard Case, Loyal, Poverty

Skills:

Fighting d8, Guts d6, Notice d6, Survival d6, Shooting d8 Throwing d6

Doświadczenie

Po trzech sesjach - 8. Do awansu na kolejny poziom musi zebrać 25.

Pvt. 1st Class Joe "Silent" Sanchez


Joe Sanchez

Strzelec wyborowy, postrach tygrysów. Jego celem jest walka z komunizmem. Wszędzie!

Attributes:

Agility d8, Smarts d4, Strength d6, Spirit d8, Vigor d6

Edges:

Trademark weapon, Semper Fi

Hindrances:

Doubting Thomas, Activist (anticommunist), Cautious

Skills:

Climbing d4, Fighting d6, Guts d6, Shooting d10, Stealth d6, Survival d4, Throwing d4, Notice d4

Doświadczenie Po dwóch sesjach - 8 pd.

Odznaczenia: Brązowa Gwiazda

Pvt. 1st Class Ryan "Glaca" Giggs


Glaca

Człowiek z żelaza. Grenadier. Nie jest zbyt bystry, ale nie zatrzyma go nic mniejszego niż bezpośrednie trafienie z RPG-7. Znany z heroicznych szarży, prosto na wroga i sporych zdolności bokserskich (lub absolutnej niewrażliwości na ciosy przeciwnika).

Attributes:

Agility D6, Smarts D4, Strength D6, Spirir D6, Vigor D12

Edges:

Brawny, Semper Fi

Hindrances:

Heroic, Stubborn, Loyal

Skills:

Fighting D6, Guts D6, Notice d4, Shooting D8, Stealth d6 Swimming d6, Throwing d6

Doświadczenie:

Po trzech sesjach - 10 XP.

PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 608 PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 609 PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 612 PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 620 PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 624 PHP Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/y/yarri/public_html/pmwiki/pmwiki.php on line 639